نماد سایت وبلاگ

هیدروفیشیال چیست و چه کاربردی دارد (hydrafacial) ؟

هیدروفیشیال چیست

هیدروفیشیال چیست ؟ هیدروفیشیال ( hydrafacial dubai ) روشی تازه و امروزی که جهت، پاکسازی پوست و جوانسازی آن به کار میرود. نام دیگر این روش هیدرودرم نام دارد. که راهی بدون لیزر و غیر تهاجمی میباشد.

هیدروفیشیال چیست ؟

هیدروفیشیال چیست : نوعی روش احیا و جوانسازی پوست بوده. که بعد آن پوست صورت، شفاف و نرم خواهد شد. از نوعی دستگاه به اسم قلم هیدرودرم طی چهار مرحله استفاده میشود. اولین مرحله؛ پاکسازی پوست و بعد لایه برداری آن میباشد. در مرحله سوم سلول های مرده از پوست خارج یشوند. و در آخر آبرسانی پوست انجام میگیرد. راهکاری غیر تهاجی و کارآمد و ایمن است.

حذف موی زائد به روش لیزر ipl

در هیدرودرم سلول های مرده ازبین میرود. در نتیجه پوست را محکم میکند. سفت شدن پوست به علت کوچک شدن اندازه منافذ باز رخ میدهد. که باعث شده پوست جوان و شاداب بنظر برسد. دقت گنید که؛ افراد دچار زخم های باز و بثورات پوستی، نمیتوانند از این روش استفاده کنند. همچنین؛ HydraFacial برای خانم‌های باردار هم توصیه نمیشود.

بهترین روش‌ها برای مراقبت از مو

کاربرد هیدروفیشیال چیست

کاربرد هیدروفیشیال چیست : این شیوه چندین کاربرد و فایده برای پوست صورت همراه دارد. که عبارتند از:

  1. لایه برداری پوست
  2. تغذیه پوستی
  3. شفاف و روشن سازی پوست صورت
  4. سم زدایی غدد لنفاوی

HydraFacial برای همه افراد با انواع پوست مناسب میباشد. اما درکل افرادی نیاز بیشتری به این روش درمانی دارند. که:

درمان های رایج خماری

آیا استفاده از هیدرودرم ضرر دارد؟

باید گفت؛ که هیدرودرم پوست هیچ عوارض جانبی ندارد. اما ممکن است. که بعداز انجام این روش درمانی بر روی پوست صورت، کمی قرمزی ایجاد شود. اما جای نگرانی ندارد! چون این علائم موقتی بوده. و بعد از مدت کوتاهی ازبین میروند. گاهی؛ لوسیون‌ ها و موادی که در طول جلسات هیدرودرم مورد استفاده قرار میگیرند. برای برخی افراد ایجاد حساسیت میکند. برای پیشگیری ازین اتفاق، بهتر است. مواد تشکیل دهنده سرم‌ ها را دقیق بررسی کنید. و بعد از ان  اقدام به پاکسازی بکنید.

خروج از نسخه موبایل